RaVns Blog | Webmastering, xHTML, CSS, PHP, MySQL, SEO/SEM, Windows i inne

Dobry i tani polski hosting Hekko

Kup kurs w Stefa Kursów z linku i otrzymaj 30 zł = 3000 pkt Premium

Chcesz otrzymać kupony na Aliexpress 19 dolarów (dla nowego użytkownika 4 kupony) lub podaj kod w podsumowania koszyka INJFWAPD?

Zwrot z zakupów ze sklepach internetowych (Allegro, MediaMarkt, Aliexpress itp.) sprawdź procent

Nie masz jeszcze konta w Revolut? Załóż i ciesz się dobrym przewalutowaniem i nie tylko

Inwestuj na Mintos wpłać 500 euro i otrzymaj bonus 10 euro - bonus wyższy wraz z wpłatą.

lut/13

28

Podziękowania za rosnącą popularność bloga i Wasze budujące słowa na temat przydatności artykułów

Podziękowania za rosnącą popularność bloga i Wasze budujące słowa na temat przydatności artykułów

Chciałem złożyć podziękowania (które powinienem wykonać dawno temu) – dla osób, które przede wszystkim w sposób „budujący” odnosiły się do oceny przydatności artykułów, co w efekcie przekładało się na rozwiązanie Waszych problemów. Nie żebym się chwalił, ale nie pamiętam negatywnych opinii dotyczących wpisów, zdaje się, że ich nie ma :P
Tak czy inaczej jest to dla mnie bardzo miły sygnał, który napędza do działania. Sprawia, że to co się robi jest komuś potrzebne, więc warto nadal podejmować te czy inne tematy.

Bardzo miło jest również zobaczyć link do swojego tekstu na jakimś forum, czy innej stronie, kiedy ktoś poleca moją treść :)
A muszę się pochwalić, że podlinkowano mnie na forum Androida, Elektrody, Cdaction, dobreprogramy, Onet czy kilku innych.

Przechodząc teraz trochę do liczb. Jakiś czas temu a mianowicie 4 sierpnia 2010r. kiedy wykonałem swój pierwszy wpis blogowy minęło już kilkaset dni (czyż nie? Ah jak ten czas leci…:P ), na przełomie poprzedniego roku została przekroczona liczba unikalnych wejść na bloga w liczbie ponad 100 tyś. a wyświetleń było ponad 6 mln. Jak dla mnie jest to pozytywna informacja. Wiem, że niektórzy mają mniej lub więcej, ale ja jestem zadowlony ze swojego wyniku. Odwiedziny były oczywiście z różnych możliwych przeglądarek, miast, nawet krajów. Wpisywaliście przeróżne frazy, niektóre mniej lub bardziej spełniały wasze oczekiwania. I tak jest jeszcze wiele różnorodnych statystyk…
Z początku było to kilka odwiedzin, później utrzymywało się to przez jakiś czas na większym, ale tym samym poziomie, a w obecnej chwili jest to w okolicy 400 odwiedzin dziennie – co znów bardzo mnie cieszy :)

Ogólnie na początku powstawania bloga nie liczyłem na tak ogromne zainteresowanie. Blog miał i ma za zadanie być tzw. pomocą, poradnikiem, jak rozwiązać nitrujący problem, czy jak wykonać coś ciekawego przy pomocy obecnych technologii czy języka programowania. Choć tak naprawdę wpisów dotyczących spraw webowych jest jak na lekarstwo, ale już niebawem zamierzam się poprawić – podając np. ciekawe przykłady kodu, czy często napotykane zagadnienia.

Być może poruszane artykuły są też niekiedy ogólnymi, prostymi problemami, ale jak widać nawet i one sprawiają kłopot. Starałem się systematyzować wiedzę na dany temat, opisywać i obrazować to jak najdokładniej. Nie ukrywam, że lubię stosować jak najwyższą precyzję w artykułach (nie wykluczam, że są też tam jakieś błędy, ale staram się jak tylko mogę).

Nie lubię się chwalić, ale chciałem jeszcze napisać, że w większości z fraz, które opisują dany artykuł pojawiają się one w wyszukiwarce Google na wysokich pozycjach do miejsca 3 czy do 10. Dotyczą np. poczty na androida, połączenia komputerów, konfiguracji Apache, sterowania Androidem komputera, wirtualnego Access Pointa, czy innych :)

Wszystkie powyższe moje wychwalenia mają na celu oczywiście umocnienie mnie w tym, ze jest to przydatne, ale także, chciałem nakłonić Was do zrobienia pierwszego kroku. Jeśli macie fajny temat, chcecie podzielić się ciekawymi zagadnieniami (praca, szkoła hobby, życie). Warto pisać bloga. Daje to ogromną satysfakcję. Pozwala samemu się rozwijać i cieszyć się z takiego oto pisania :) Być może niewiele osób trafi na obecny wpis (bo zazwyczaj szukacie informacji w tzw. poradach niż tej kategorii), ale zachęcam do pisania. Jest to satysfakcjonujące.
Jeśli zastanawiasz się jak zacząć przygodę ze swoją stroną i pisaniem w Internecie – zdaje się, że w najbliższym czasie poświecę temu jakiś artykuł, aby to wyjaśnić – czemu nie :)

Trochę się rozpisałem, to może dlatego, że niestety powstała pewna przepaść czasowa nad tym kiedy ostatnio wykonałem jakiś wpis. I o dziwo chyba, nie wyszedłem z wprawy. A może by tak stworzyć inny blog i pisać jeszcze o czymś innym… jak myślicie?

Nie odbiegając od tematu chciałem jeszcze raz podziękować za zainteresowanie blogiem i zaprosić do lektury kolejnych artykułów i liczę, że także przydadzą się Tobie :)

Pozdrawiam serdecznie Rafał :)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/6 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 2 votes)
Podziękowania za rosnącą popularność bloga i Wasze budujące słowa na temat przydatności artykułów, 4.3 out of 6 based on 3 ratings
Podziel się wpisem na:
 • Facebook
 • Śledzik
 • Twitter
 • email
 • Google Bookmarks
 • Google Buzz
 • Flaker
 • MySpace
 • Blip
 • Wykop
 • Poleć
 • co-robie
 • Spis
 • Spinacz
 • Wahacz
 • LinkedIn
 • Mój biznes
ustaw opis GG

Tagi: · · · ·

Podobne wpisy:

Witaj, świecie!
Sfrustrowany reklamacją A4Techa

Starszy post <<

>> Nowszy post
Nie skomentowano jeszcze.

Skomentuj :-)

*

Powered by RaVns


Unikalnych: odwiedzających!
Dziękuję za zainteresowanie :)