Dobry i tani polski hosting Hekko
Kup kurs w Stefa Kursów z linku i otrzymaj 30 zł = 3000 pkt Premium
Chcesz otrzymać kupony na Aliexpress 19 dolarów (dla nowego użytkownika 4 kupony) lub podaj kod w podsumowania koszyka INJFWAPD?
Zwrot z zakupów ze sklepach internetowych (Allegro, MediaMarkt, Aliexpress itp.) sprawdź procent
Nie masz jeszcze konta w Revolut? Załóż i ciesz się dobrym przewalutowaniem i nie tylko
Inwestuj na Mintos wpłać 500 euro i otrzymaj bonus 10 euro - bonus wyższy wraz z wpłatą.
20
Mit głoszący, że ruch generowany przez wyszukiwarki nie jest tak dobry, jak ruch wygenerowany tradycyjnymi metodami marketingowymi
Brak komentarzy · Artykuł autorstwa RaVns, kategoria SEM, SEO
Ilość odsłon wpisu: 2 188
Ruch w witrynie wygenerowany przez wyszukiwarki jest często bardziej korzystny niż ruch powstały w wyniku budowania zainteresowania odbiorców tradycyjnymi metodami marketingowymi (ulotki, reklama radiowa i telewizyjna itd.), ponieważ osoby, które trafiają na naszą witrynę za pośrednictwem wyszukiwarek, aktywnie poszukują informacji o oferowanych przez nas produktach i usługach. Prym w Polsce wiedzie wyszukiwarka Google (ponad 97% udziału i rośnie), później jest NetSprint (ok. 1,3 %), Bing (ok. 0,5%), Yahoo (ok. 0,3%) itd. ranking wyszukiwarek znajduje się pod linkiem – http://ranking.pl/pl/rankings/search-engines.html.
* * *
Wzmianka: Na ranking.pl znajdują się dwa zestawienia wyszukiwarek, lecz to o tytule WYSZUKIWARKI – DOMENY, nie można traktować w sposób taki, że Onet.pl, czy WP.pl są wyszukiwarkami, one po prostu korzystają z silników innych wyszukiwarek jak Google (dla Onet), Yahoo, czy NetSprint (dla WP). A często byłem świadkiem przeglądając oferty firm pozycjonerskich, porównujących lub wręcz oferujący usługę pozycjonowania na tych portalach – trzeba mieć świadomość prawdy.
* * *
Analizując koszty jednostkowe spowodowania wizyty na witrynie, okazuje się, że marketing w wyszukiwarkach kosztuje znacznie mniej niż marketing tradycyjny.
——————
Zawarte treści zaczerpnięte są na podstawie książki autorstwa Shari Thurow.
Tagi: Bing · fałsz pozycjonowania · Google · kłamstwa w pozycjonowaniu · mit pozycjonowania · mity · mity pozycjonowania stron · mity w pozycjonowaniu stron · MSN · NetSprint · nie prawda na temat pozycjonowania · pozycja w wyszukiwarce · pozycjonowanie kłamstwa · pozycjonowanie mity · pozycjonowanie stron · prawda o pozycjonowaniu · ranking strony · ranking wyszukiwarek · SEM · SEO · udział wyszukiwarek w Polsce · wyszukiwarki · Yahoo
Podobne wpisy:
Starszy post << Mit głoszący, że optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek nie daje dobrego zwrotu z inwestycji